Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żyrzyn. Pierwszy raz będzie potrzebna dogrywka

Utworzony przez Żyrzyn, 22 listopada 2014 r. o 12:08 Powrót do artykułu
dajcie sobie spokój poczekajcie do wyborów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację on na pewno nie weźmie Michny na w-ce wójta.
jak michna w-ce wójtem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obawiam się że wybory też mogą być fałszowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chciała bym się dowiedzieć jakie korzyści ma gmina z wynajmu mieszkań w bloku obok przychodni lekarskiej? Czy czynsz za wynajem jest aż tak atrakcyjny że p. Mrozek niezmiennie od lat woli tam mieszkać niż ”na swoim" a może to się po prostu mu opłaca bo jeśli tak to może i ja bym skorzystała z takiego taniego mieszkania?5
A ja proponuję się skontaktować z panem Mrozkiem i jego osobiście zapytać jak tam stoi finansowo, ze stać go na takie "ekscesy". Wtedy bedziecie mieli informację z pierwszej reki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chciała bym się dowiedzieć jakie korzyści ma gmina z wynajmu mieszkań w bloku obok przychodni lekarskiej? Czy czynsz za wynajem jest aż tak atrakcyjny że p. Mrozek niezmiennie od lat woli tam mieszkać niż ”na swoim" a może to się po prostu mu opłaca bo jeśli tak to może i ja bym skorzystała z takiego taniego mieszkania?5
A ja proponuję się skontaktować z panem Mrozkiem i jego osobiście zapytać jak tam stoi finansowo, ze stać go na takie "ekscesy". Wtedy bedziecie mieli informację z pierwszej reki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję na Pana Bujka ponieważ:1.Pan Michna nie zostanie v-ce wójtem.2.Pan Bondarenko nie zostanie dyrektorem Ośrodka Zdrowia.3.Pan Sygnowski nie będzie nosił naręczy kwiatów do gminy.4.Pan Krawczak nie będzie całował kandydatki po rękach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="kubuś" post="969228" timestamp="1416862833"] chyba dopiero się zacznie, bo przecież Pan Michna i Pan Wach nie za darmo tak latają od domu do domu.... A i jeszcze Pani Biber, chociaż jej wykształcenie to pozwoli zmienić tylko sprzątaczkę w urzędzie...[/quote Babcia Ci z emerytury opłaca internet a Ty nawet nie umiesz tego poszanować. Niedouczony to może Ty jesteś bo zgodnie z przepisami to z-ca musi mieć wyższe wykształcenie a wójt to wystarczy że ma poparcie i zaufanie mieszkańców . Przez takich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="kubuś" post="969228" timestamp="1416862833"] chyba dopiero się zacznie, bo przecież Pan Michna i Pan Wach nie za darmo tak latają od domu do domu.... A i jeszcze Pani Biber, chociaż jej wykształcenie to pozwoli zmienić tylko sprzątaczkę w urzędzie...[/quote Babcia Ci z emerytury opłaca internet a Ty nawet nie umiesz tego poszanować. Niedouczony to może Ty jesteś bo zgodnie z przepisami to z-ca musi mieć wyższe wykształcenie a wójt to wystarczy że ma poparcie i zaufanie mieszkańców . Przez takich
A to Pani Biber ma być tym wójtem czy Pani Kawkow, bo ja już nic nie rozumielm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba nie prześledziła Pani całego tego forum i nie widziała jak z każdej strony atakowana była pani Kapusta, począwszy od nabijania się z jej nazwiska a skończywszy na napisaniu że zawód kuratora kojarzy się z paniami stojącymi przy drodze. Pamietajcie Drodzy Użytkownicy Internetu, mimo że wydaje Wam się że jesteście anonimowi to bardzo łatwo teraz dojść co zostało wysłane z komputera. My z żoną popieraliśmy pana Bujka ale właśnie stracił nasze głosy poprzez swoją agresywną kampanię. Trzymamy kciuki pani Renato!!!
Agresywna kampania? Gdzie na zebraniach? Nasz obecny wójt raczej nie należy do osób agresywnych. Poza tym on nie chodzi od domu do domu i nie opowiada głupot jak ta święta trójca a raczej czwórca. Pani taka z doświdczeniem powinna wiedzieć co to jest agresja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi mi o sam fakt wciągania w rozgrywkę między p. Bujkiem a p. Kawka pani Biber. Bo jeśli jej osoba ma tu jakieś znaczenie to może zwróćmy uwagę na tych którzy pozują do zdjęć z p. Bujkiem a z tego co się orientuje to pani Biber nie jest ani radną ani kandydatem na wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja właśnie zagłosuję na Panią Kawkę, ponieważ na zebraniu w Żyrzynie udowodniła, że ma klasę. Ekipa Bujka chciała ją zdeprymować, jednak nie dała się wyprowadzić z równowagi i była super. Zabiegi kolesiów nie poskutkowały, gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja właśnie zagłosuję na Panią Kawkę, ponieważ na zebraniu w Żyrzynie udowodniła, że ma klasę. Ekipa Bujka chciała ją zdeprymować, jednak nie dała się wyprowadzić z równowagi i była super. Zabiegi kolesiów nie poskutkowały, gratuluję!
To dobrze, że ma klasę. Klasa jest najważniejsza. Miałem na Nią nie głosować, bo myślałem, że jest bez klasy. No, ale skoro udowodniła, że klasę ma - ma również mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Wyborcy Rozczarowani Ekipą Wójta Bujka! Chcecie zmiany - to jasne. Na lepsze - wiadomo.    Odrzuciliście ofertę doświadczonego radnego - Stanisława Wacha. Człowieka, który zna problemy gminy i jej mieszkańców. Człowieka, który znając od podszewki mechanizmy funkcjonowania samorządu, wie, jak te problemy rozwiązywać. Zawsze bardzo dobrze merytorycznie przygotowanego do wypełniania funkcji radnego (przypuszczam, że na wójta też by się nadawał) i zaangażowanego w pracę na rzecz gminy.    Odrzuciliście kandydaturę Witolda Michny, który, nie będąc radnym, regularnie uczestniczy w sesjach Rady Gminy, zdobywając w ten sposób wiedzę, doświadczenie i szlify rasowego samorządowca. Zgłaszając swoją kandydaturę, postąpił uczciwie i odpowiedzialnie.    Na ich tle Pani Renata Kapusta-Kawka, która wyskakuje niczym królik z kapelusza iluzjonisty i radośnie oznajmia, że postanowiła, pod wpływem impulsu (jej słowa ze spotkania wyborczego), kandydować na stanowisko wójta, oraz, że swój program napisała przez jeden wieczór - wypada blado. Podczas spotkań z wyborcami nie zaproponowała żadnej konkretnej (i realnej ...) propozycji zmiany. Jej "program" to wydmuszka. Totalna krytyka obecnego wójta, nie jest wystarczającą kwalifikacją do zajęcia jego stanowiska. Na ostatnim spotkaniu wyborczym w Żyrzynie stwierdziła, że daje sobie trzy lata na zdobycie wiedzy i doświadczenia (w czteroletniej kadencji ...). Zresztą, podczas tego spotkania, obnażyła całą mizerię swojej kandydatury i zaprezentowała żenująco niski poziom wiedzy o funkcjonowaniu samorządu, potrzebach gminy i sposobach ich realizowania. W porównaniu z kandydatami, o których wspomniałem wcześniej, jej oferta jest żałosna i niepoważna. Obawiam się, że jeżeli, dzięki Waszym głosom, zostanie wójtem - doprowadzi gminę do spustoszenia i zapaści (daj Boże, żebym się mylił).    Głosowałem w I turze wyborów wójta na Pana Wacha. Czuję duże rozgoryczenie, widząc Jego zaangażowanie w promocję Pani Kapusty-Kawki. Nie wierzę, że nie dostrzega jej braku kwalifikacji, wiedzy i kompetencji. Jestem zażenowany Jego agitacją za kandydatką znikąd, która dotychczas w ogóle nie przejawiała żadnej aktywności w pracy na rzecz gminy i która, moim zdaniem, nie dorasta do pięt urzędującemu wójtowi.    Kiepsko to wszystko wygląda. Jednak z dwojga złego, w poczuciu odpowiedzialności za przyszłość naszej gminy, oddam głos na Pana Bujka. Mam nadzieję, że nie pożałuję wyboru. Z szacunkiem do wszystkich Państwa - dobranoc.
Wracam po 2 miesiącach nieobecności, a tu taki bardak. Jeżeli ten gostek pisze prawdę, to faktycznie słabo to wygląda. Trzeba będzie stąd spadać, jak Kapusta zostanie wójciną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"żyrzyniak" niestety wszystko o czym piszesz się zgadza, mam takie poczucie rozgoryczenia postawą pana Wacha. To spotkanie pomogło mi podjąć decyzję i również z poczucia odpowiedzialności i dla dobra własych dzieci -zagłosuję na obecnego wójta. A co do pani Kausty i jej aktywności o ile można to tak nazwać, była Przewodniczącą Rady Rodziców w Skrudkach, obecnie jest zastępcą (!?), ale teraz to chyba chce zbyt wysoko "skoczyć".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli przeszła do drugiej tury pokonując dwóch przeciwników to teraz napewno zostanie wójtem widać jaką ma siłę przebicia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli przeszła do drugiej tury pokonując dwóch przeciwników to teraz napewno zostanie wójtem widać jaką ma siłę przebicia
NA PEWNO to się tomku nie znasz ani pisowni ani na ludziach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"żyrzyniak" niestety wszystko o czym piszesz się zgadza, mam takie poczucie rozgoryczenia postawą pana Wacha. To spotkanie pomogło mi podjąć decyzję i również z poczucia odpowiedzialności i dla dobra własych dzieci -zagłosuję na obecnego wójta. A co do pani Kausty i jej aktywności o ile można to tak nazwać, była Przewodniczącą Rady Rodziców w Skrudkach, obecnie jest zastępcą (!?), ale teraz to chyba chce zbyt wysoko "skoczyć".  
Pani kandydatka na wójta zrobiła taką szopkę w szkole w Skrudkach, bo przeszkadzało jej niepełnosprawne dziecko z Kośmina, nie chciała aby do niej chodziło. A podobno Pani pracuje w OPS i wydaje się, że nie obce jej takie sytuacje na co dzień, a tu taki popis.... Nieładnie, oj  nieładnie.... Chciała z porządnej rodziny zrobić patologię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze, że ma klasę. Klasa jest najważniejsza. Miałem na Nią nie głosować, bo myślałem, że jest bez klasy. No, ale skoro udowodniła, że klasę ma - ma również mój głos.
No tak "nawet ładnie się dla Państwa ubrałam" - to jej słowa. Ale czy klasą jest kończenie zebrania w momencie kiedy zaczynają się pytania od zebranych? chyba nie do końca. Chowając głowę w piasek wystawiamy dup. na pośmiewisko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi mi o sam fakt wciągania w rozgrywkę między p. Bujkiem a p. Kawka pani Biber. Bo jeśli jej osoba ma tu jakieś znaczenie to może zwróćmy uwagę na tych którzy pozują do zdjęć z p. Bujkiem a z tego co się orientuje to pani Biber nie jest ani radną ani kandydatem na wójta.
Ale jest pełnomocnikiem jej komitetu.... Radną jej się nie udało zostać mimo takiego zaangażowania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba obecny wójt zaczyna się bać o swoja posadę. Na każdej wsi zawiesił swoje wielkie plakaty. Mam nadzieję ze i to nie pomoże.
Plakaty wiszą zarówno wójta jak i Pani Kawkowej, mają do tego prawo. Co zauważyłem dziś rano to to, że plakaty wójta wiszą z większą kulturą i nie zasłaniają Pani Kawkowej choć widać że były wieszane później, natomiast plakaty pani Kawkowej po kilka na tablicy i tak żeby zasłonić swojego kontrkandydata. Ale to tylko moje ranne obserwacje. To już mój ostatni wpis. Już wystarczająco się naczytałem i nasłuchałem. Ja ogólnie nie lubię chamstwa i nie podoba mi się sposób prowadzenia kampanii  szczególnie teraz kiedy za Panią Renatą tak jawnie stanęli przegrani po I turze. Nie wiem czy to jej na dobre wyjdzie. Tyle Ci Panowie niosą ze sobą negatywnej energii i niepotrzebnych emocji, żeby to nie obróciło się przeciwko niej. Ja już zdecydowałem. Zagłosuję na Andrzeja Bujka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...